Sök

Yhteyshenkilöt - Kontaktpersoner

Sie voit soittaa eli kirjottaa meile ko sie tarttet apua ja halvat puhua meänkieltä tai suomea. Pääset alkhuun ja met ohjaama sinun asian etheenpäin jos se ei kuulu meile. Jos tarttet niin met voima kans sopia henkilökohtasen möötin.

Maria Vanhapiha Bergström, Koordinaattori                                                                                            

070-287 46 94
maria.vanhapihabergstrom@kalix.se

Esikoulu 

Riitta Väyrynen
Lyrans förskola, Solen
0923-653 79
riitta.vayrynen@edu.kalix.se

Sari Leskinen
Djuptjärns förskola, Åkerbäret
0923-653 58
Sari.Leskinen@edu.kalix.se

Tanja Stenberg
Nystads förskola, Lärkan
0923-653 91
Tanja.Stenberg@kalix.se 

Sulle, joka halvat puhua meänkieltä taikka suomea sosiaalitoimen työntekijän kans

Kristina Henriksson
Yksikköpäälikkö, Rosengården
0923-654 74 tai 076-104 88 09
kristina.henriksson@kalix.se

Maria Eliasson
Yksikköpäälikkö, Näsbygården
0923-654 77 tai 076-104 88 16
maria.eliasson@kalix.se

Anna Rutberg
Yksikköpäälikkö, Kristallgården
0923-656 36 tai 076-104 88 06

anna.rutberg@kalix.se

Tiina Patokoski
Yksikköpäälikkö, saihraanhoitajat
0923-656 68 tai 076-145 37 09
tiina.patokoski@kalix.se

Karin Tiensuu Nordqvist
Terhveyenhoitaja
0923-650 00 (kunnan väkseli) tai 072-586 50 18
karin.tiensuu-nordqvist@kalix.se

Maria Pohjanen
Sosiaalityöntekijä
0923-650 00 (kunnan väkseli) 
maria.pohjanen@kalix.se

Mikaela Waara
Apukäsittelijä
0923-650 00 (kunnan väkseli) ti 076-104 88 09
mikaela.waara@kalix.se