Yhteyshenkilöt - Kontaktpersoner

Sie voit soittaa eli kirjottaa meile ko sie tarttet apua ja halvat puhua meänkieltä tai suomea. Pääset alkhuun ja met ohjaama sinun asian etheenpäin jos se ei kuulu meile. Jos tarttet niin met voima kans sopia henkilökohtasen möötin.

Maria Vanhapiha Bergström, Koordinaattori                                                                                            

070-287 46 94
maria.vanhapihabergstrom@kalix.se

Esikoulu 

Riitta Väyrynen
Lyrans förskola, Solen
0923-653 79
riitta.vayrynen@edu.kalix.se

Sari Leskinen
Djuptjärns förskola, Åkerbäret
0923-653 58
Sari.Leskinen@edu.kalix.se

Tanja Stenberg
Nystads förskola, Lärkan
0923-653 91
Tanja.Stenberg@kalix.se 

Sulle, joka halvat puhua meänkieltä tai suomea sosiaalitoimen työntekijän kans

Minna Hakanen
Yksikköpäällikkö, sosiaalitoimen yhteyshenkilö suomen- ja meänkielinen hallintoalue
0923-656 67 tai 070-605 14 20
minna.hakanen@kalix.se

Kristina Henriksson
Yksikköpäällikkö, Rosengården
0923-654 74 tai 076-104 88 09
kristina.henriksson@kalix.se

Maria Eliasson
Yksikköpäällikkö, Näsbygården
0923-654 77 tai 076-104 88 16
maria.eliasson@kalix.se

Anna Rutberg
Yksikköpäällikkö, Kristallgården
0923-656 36 tai 076-104 88 06

anna.rutberg@kalix.se

Tiina Patokoski
Yksikköpäällikkö, saihraanhoitajat
0923-656 68 tai 076-145 37 09
tiina.patokoski@kalix.se

Karin Tiensuu Nordqvist
Terveyenhoitaja
0923-650 00 (kunnan väkseli) tai 072-586 50 18
karin.tiensuu-nordqvist@kalix.se

Maria Pohjanen
Sosiaalityöntekijä
0923-650 00 (kunnan väkseli) 
maria.pohjanen@kalix.se

Mikaela Waara
Etuuskäsittelijä
0923-650 00 (kunnan väkseli) ti 076-104 88 09
mikaela.waara@kalix.se

        
  • Skapad: 2013-07-25
  • Senast ändrad: 2019-08-21
  • Sidansvarig: Webmaster