Yhteyshenkilöt - Kontaktpersoner

Sie voit soittaa eli kirjottaa meile ko sie tarttet apua ja halvat puhua meänkieltä tai suomea. Pääset alkhuun ja met ohjaama sinun asian etheenpäin jos se ei kuulu meile. Jos tarttet niin met voima kans sopia henkilökohtasen möötin.

Maria Vanhapiha, Koordinaattori                                                                                             070-287 46 94
maria.vanhapiha@kalix.se

Esikoulu 

Riitta Väyrynen
Lyrans förskola, Solen
0923-653 79
riitta.vayrynen@edu.kalix.se

Sari Leskinen
Djuptjärns förskola, Åkerbäret
0923-653 58
Sari.Leskinen@edu.kalix.se

Tanja Stenberg
Nystads förskola, Lärkan
0923-653 91
Tanja.Stenberg@kalix.se 

Sulle, joka halvat puhua meänkieltä tai suomea sosiaalitoimen työntekijän kans

Minna Hakanen
Yksikköpäällikkö, sosiaalitoimen yhteyshenkilö Suomen ja meänkielinen hallintoalue
0923-656 67 tai 070-605 14 20
minna.hakanen@kalix.se

Kristina Henriksson
Yksikköpäällikkö, Rönngården
0923-654 20 tai 076-104 88 14
kristina.henriksson@kalix.se

Anna-Lena Olofsson
Yksikköpäällikkö, kotipalvelu
0923-654 15 tai 076-104 88 02
anna-lena.olofsson@kalix.se

Tiina Patokoski
Yksikköpäällikkö, saihraanhoitajat
0923-656 68 tai 076-145 37 09
tiina.patokoski@kalix.se

Teija Nilsson
Saihraanhoitaja, terveyenhuoltoyksikkö
0923-650 00 (kunnan telefooniväkseli)
teija.huhtaniska@kalix.se

Anette Johansson Wunsch
Toimintaterapeutti, kuntoutusyksikkö
0923-650 00 (telefooniväkseli) tai 072-586 50 14
anett.johansson-wunsch@kalix.se

Karin Tiensuu Nordqvist
Terveyenhoitaja
0923-650 00 (telefooniväkseli) tai 072-586 50 18
karin.tiensuu-nordqvist@kalix.se

        
  • Skapad: 2013-07-25
  • Senast ändrad: 2013-07-25
  • Sidansvarig: Webmaster